Form Map, Türkiye’de bulunan spor alanlarına ait bilgileri; adres, telefon, çalışma saatleri, GPS konumu ve kullanıcı yorumlarıyla birlikte lokasyon arayüzü üzerinde derleyen bir harita servisidir. Kategorilerimiz arasında spor salonları, sportif aktivitelere uygun parklar, yoga merkezleri ve yüzme havuzları yer alıyor. FormMap haritası üzerinden hem kategorilere, hem de bulunduğunuz il ve ilçeye göre arama yapabilirsiniz.

Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam Haritası olarak konumlandırdığımız platformumuzda mekanlar hakkındaki yorumlar ve önerilere ulaşabilir, mekan profilini sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Form Map kullanıcılar için tamamen ücretsiz bir servistir.

Sağlıklı yaşamla ilgili bir mekan sahibiyseniz, sistemimiz üzerinden Mekan Yöneticisi profili oluşturabilir ve mekanınıza ait bilgileri, kampanyaları ve fotoğraf / videoları takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz markanıza ait tüm şubeleri bir araya getirebilir ve tümünü aynı profil üzerinden yönetebilirsiniz. Standart ve Premium üyelikler için lütfen Üyelik sayfamızı ziyaret edin.

Form Map ® 2014
Form Map, bir TemelSafinaz.com servisidir.